Formularz kontaktowy
Twoja wiadomość
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym terminie.
* Pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne
Zaznacz zgody na komunikację marketingową
Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, przekazanych przeze mnie danych osobowych (np. danych kontaktowych oraz danych osobowych obejmujących np. datę urodzenia oraz rodzaj prawa jazdy, hobby oraz zainteresowania) na potrzeby obsługi klienta oraz na potrzeby przekazywania wybranych informacji o produktach oraz usługach Grupy BMW jak również w celu badania rynku. IMP może również przekazywać powyższe dane niektórym spółkom zależnym**, które mogą wykorzystywać moje dane oraz kontaktować się ze mną w celach wskazanych powyżej. Informacje o aktualizacji danych mogą być udostępniane wyżej wskazanym spółkom zależnym.​​​​​​​
Pocztą elektroniczną*
Telefonu/SMS*
za pośrednictwem komunikatorów (np. aplikacje serwisowe)
za pośrednictwem samochodowych systemów komunikacji (o ile są obsługiwane).
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych przez Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. na rzecz BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, ul. Wołoska 22A, 02-675 Warszawa oraz na przetwarzanie i wykorzystywanie przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce moich danych oraz kontaktowanie się ze mną w wyżej wskazanych celach. BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce może również przekazywać powyższe dane niektórym spółkom zależnym* jak również niektórym partnerom handlowym oraz warsztatom (mojemu preferowanemu dealerowi lub partnerowi, od którego dokonany został zakup samochodu bądź u którego przeprowadzone zostały wizyty serwisowe lub konsultacyjne bądź mojemu regionalnemu partnerowi), którzy mogą wykorzystywać moje dane oraz kontaktować się ze mną w celach wskazanych powyżej. Informacje o aktualizacji danych mogą być udostępniane wyżej wskazanym spółkom zależnym.
Chcę również otrzymywać spersonalizowane oferty produktów i usług Grupy BMW wybrane z oferty BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce na podstawie moich osobistych preferencji i zachowań, również w związku z korzystaniem z produktów bądź usług
Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu stworzenia indywidualnego profilu klienta przy zastosowaniu procedury statystycznej. Dzięki powyższemu profilowi będę otrzymywać komunikację marketingową o odpowiedniej treści np. spersonalizowane oferty od BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz niektórych spółek zależnych* jak również niektórych partnerów handlowych oraz warsztatów (mojego preferowanego dealera, partnera, od którego dokonany został zakup samochodu bądź u którego przeprowadzone zostały wizyty serwisowe lub konsultacyjne bądź mojego regionalnego partnera). Wyrażam również zgodę na przekazanie profilu klienta przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce na rzecz niektórych spółek zależnych oraz moich partnerów handlowych i warsztatów w celach wskazanych powyżej, a wyżej wskazane spółki mogą się ze mną kontaktować i przedstawiać odpowiednie dla mnie treści. W stosownych przypadkach następujące dane przekazane przeze mnie lub wygenerowane na podstawie korzystania z produktów bądź usług BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, niektórych spółek zależnych oraz ich partnerów handlowych i warsztatów mogą być wykorzystywane na potrzeby rozwijania profilu: dane kontaktowe (np. imię i nazwisko, adres, adres e-mail); informacje uzupełniające/preferencje (np. preferowany dealer, hobby); dane identyfikacyjne (np. numer klienta, numer umowy); historia klienta (np. otrzymanie ofert, dane dotyczące zakupu pojazdu, informacje dotyczące dealera); dane dotyczące pojazdu (np. dane z aplikacji BMW Connected: przebieg, zasięg); dane z aplikacji / strony internetowej / mediów społecznościowych (np. dane dotyczące korzystania z kont internetowych myBMW lub myMINI). Pełny wykaz danych z powyższych kategorii dostępny jest online*.
Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody
W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana. Za pośrednictwem poniżej wskazanych kanałów mogę również zażądać informacji o moich danych przechowywanych przez Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. i/lub BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce jak również sprostowania, usunięcia lub zablokowania moich danych osobowych. Dalsze informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi praw znajdują są w polityce prywatności dostępnej poniżej.
Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym*
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000215843, NIP: 5262782779, REGON: 015790996, tel. 660-780-470, adres e-mail zgody@bmw-imp.pl
W razie wyrażenia zgody na udostępnienie danych do BMW Vertriebs GmbH Sp. z o. o. Oddział w Polsce i przetwarzanie w celach marketingowych administratorem twoich danych będzie:
BMW Vertriebs GmbH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie („BMW Polska”) pod adresem ul. Wołoska 22A, 02-675 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000363068, NIP: 1070016886, REGON: 142552844, tel.885-269-269 (do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com
Biuro Informacji Klienta BMW
Transcom WorldWide Poland sp. z.o.o.
Wyszyńskiego 1, 10-457, Olsztyn
tel.885-269-269(do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com
Do czego będziemy używać Twoich danych osobowych?
Dane będziemy przetwarzać w celu realizacji umowy, a w razie wyrażenia zgody w celach marketingowych produktów i usług oferowanych przez IMP z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej, a jeżeli wyrazisz taką zgodę, także w celu marketingu podmiotów trzecich lub w ramach badań rynkowych (wyłącznie w zakresie na jaki się zgodzisz). Pamiętaj jednak, że możemy przetwarzać Twoje dane w celu prawnie uzasadnionego interesu IMP.
Jak cofnąć zgodę?
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym lub umownym oraz nie stanowi warunku zawarcia umowy. Można wyrazić zarówno wszystkie zgody lub niektóre z nich, jak i nie wyrazić żadnej. W każdej chwili możesz cofnąć każdą zgodę w związku z przetwarzaniem danych osobowych bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wystarczy wysłać e-mail, zadzwonić lub przesłać wiadomość pocztą tradycyjną na wskazane powyżej dane kontaktowe. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do naszej wiadomości. Cofnięcie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Twoich danych przed tym czynem, tzn. do momentu cofnięcia zgody przetwarzanie Twoich danych jest legalne.
Na jakiej podstawie będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe?
Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora, tj. np. marketing bezpośredni swoich produktów i usług. W innych celach podstawą przetwarzania będzie w szczególności zawarta umowa albo wyrażona przez Ciebie zgoda.
Czy możemy udostępnić Twoje dane?
Twoje dane możemy ujawnić odbiorcom, w postaci firm z nami współpracujących i wykonujących zadania na nasze zlecenie i naszą rzecz. W takim przypadku zawarta jest z tymi podmiotami umowa zapewniająca bezpieczeństwo Twoich danych. Z uwagi na to, iż podmioty te często się zmieniają, nie jesteśmy w stanie przedstawić ich kompletnej listy, jeśli chcesz wiedzieć z kim współpracujemy aktualnie, zawsze można o to zapytać.
Co możesz zrobić z przekazanymi nam danymi?
Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, a także przenieść je do innego administratora danych.
Do kiedy będziemy przechowywać Twoje dane?
Dane przetwarzane na podstawie zgody będziemy przetwarzać do czasu wycofania przez Ciebie zgody. Jeżeli dane będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego celu administratora (tj. marketing własnych produktów lub usług ) to jedynie do czasu wniesienia sprzeciwu.
Gdzie możesz skierować skargę na przetwarzanie danych?
Obecnie takie skargi kierować można do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że wkrótce właściwym organem nadzorczym w tej kwestii może być Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Czego nie będziemy robić z Twoimi danymi?
Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu (np. profilowaniu), które wywołuje wobec Ciebie skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Ciebie wpływa, niemniej jednak korzystamy z plików cookies oraz innych systemów rejestrujących ruch na naszych stronach internetowych.
Kontakt do Inchcape Motor Polska:
tel. 660-780-470, adres e-mail: zgody@bmw-imp.pl, www.bmw.pl/dealerzy**
Kontakt do obsługi klienta BMW:
​​​​​​​+48 885 269 269, info.bmw.pl@bmw.com, www.bmw.pl/legaldisclaimer*

* www.bmw.pl/legaldisclaimer
** www.bmw.pl/dealerzy
Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.
Czy chciałbyś pomóc
w polepszeniu naszej strony
Ankieta zajmie mniej niż 60 sekund.
Tak
Nie
Oceń naszą stronę
Jak ogólnie oceniasz wrażenia z wizyty na stronie?
Żle
Doskonale
Czy znalazłeś/aś poszukiwane informacje?
Tak Nie
Czy po dzisiejszej wizycie poleciłbyś/poleciłabyś naszą stronę rodzinie lub znajomym?
Zdecydowanie nie
Zdecydowanie tak
Jaki jest tego powód?
Dziękujemy!
że podzieliłeś się z nami swoją opinią.
Dalej
Oceń nas
Strona Główna

Polityka prywatności- Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. - Jak Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. wykorzystuje Państwa dane osobowe?

 

 1. Kim jesteśmy?

  Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Prymasa Tysiąclecia 64, 02-765 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000215843.

 2. Czym są dane osobowe?

  Dane osobowe to wszystkie informacje, które gromadzimy o Państwu, a które można wykorzystać do identyfikacji i które są przechowywane w sposób elektroniczny lub w odpowiednich zbiorach danych.

  Dane osobowe obejmują informacje, takie jak: imię i nazwisko, adres, adres IP, numer rejestracyjny pojazdu, gromadzone przez nas na Państwa temat niezależnie od przyczyny, w związku z zakupem, wejściem na naszą stronę lub kontaktem z nami.

  Obejmują one również informacje, które możemy gromadzić na Państwa temat, które stanowią część domeny publicznej, takie jak informacje publikowane w mediach społecznościowych, do których mamy dostęp w trakcie łączenia się z nami za pomocą takich środków.

  Zamierzamy udzielić Państwu jak najwięcej informacji na temat czynności, jakim podlegają Państwa dane osobowe, tym samym umożliwiając Państwu udzielanie nam danych przy pełnej świadomości sposobu ich wykorzystania.

 3. W jaki sposób i dla jakich celów gromadzimy Państwa dane osobowe?

  Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. (my, Inchcape) będzie potrzebowało zgromadzić Państwa dane osobowe w różny sposób; niniejsza polityka informuje o tym, czego można się spodziewać podczas gromadzenia takich danych:

  1. na temat osób wchodzących na stronę internetową www.inchcape.pl;

  2. za pośrednictwem mediów społecznościowych;

  3. na temat osoby kontaktującej się z nami;

  4. na temat osób zapisujących się do naszego marketingu.

  1. Osoby wchodzące na nasze strony internetowe

   Właścicielem strony www jest Inchcape Motor Polska. W ramach usługi świadczonej przez firmę Artnova, będzie ona pomagać w utrzymaniu bezpieczeństwa i realizacji naszej strony internetowej poprzez szyfrowanie danych przesyłanych oraz ochronę połączeń użytkownika za pomocą wgranego certyfikatu SSL otrzymanego od firmy www.comparex.pl na prośbę Inchcape Motor Polska. Świadczenie bezpiecznych usług hostingowych jest zapewnione za pośrednictwem serwerów Nazwa.pl.

   1. Ciasteczka

    Ciasteczka to niewielkie pliki liter i liczb, które przechowujemy na Państwa przeglądarce lub dysku twardym Państwa urządzenia. Tak, jak w przypadku większości stron internetowych, wykorzystujemy ciasteczka na naszych stronach dla interesów przysługujących nam prawnie. Istnieje kilka rodzajów ciasteczek wykorzystywanych w różnych celach; jednak ogólnie rzecz ujmując – pliki cookies umożliwiają nam odróżnienie Państwa od innych użytkowników naszej strony internetowej, co pozwala nam na zapewnienie Państwu lepszego doświadczenia i udoskonalenie naszej strony.
    Pliki cookies mogą Państwo zablokować w każdym czasie poprzez aktywowanie na swojej przeglądarce ustawień umożliwiających odrzucenie niektórych lub wszystkich plików cookies. Jednak w przypadku zablokowania plików cookies mogą Państwo
    nie mieć dostępu do niektórych treści naszej strony lub prawidłowe korzystanie z niej może być utrudnione.
    Wykorzystujemy następujące rodzaje plików cookies:

    1. Ewidentnie konieczne pliki cookies.

     Są to pliki cookies, które są niezbędne dla działania naszej strony internetowej. Są to, na przykład, pliki cookies umożliwiające Państwu zalogowanie się do bezpiecznych obszarów naszej strony, użycie koszyka do zakupów lub korzystanie z usług e-rachunków.

    2. Pliki cookies analityczne/związane z wydajnością.

     Umożliwiają nam rozpoznawanie i zliczenie liczby odwiedzających oraz zaobserwowanie sposobu poruszania się po naszej stronie przez odwiedzających w trakcie jej użytkowania. Pozwala nam to na ulepszenie sposobu działania naszej strony, na przykład, poprzez upewnienie się, czy użytkownicy w łatwy sposób znajdują to, czego szukają.

    3. Pliki cookies związane z funkcjonalnością.

     Używane są do rozpoznawania Państwa, gdy powracają Państwo na naszą stronę, umożliwiając nam personalizację treści strony specjalnie dla Państwa, imienne pozdrowienie, zapamiętanie preferencji (np. region).

    4. Pliki cookies związane z reklamą.

     Pliki cookie umożliwiają wyświetlanie reklam dostosowanych do preferencji użytkownika oraz zgodnych z jego zainteresowaniami oraz mogą być używane do wyświetlania reklam poza stronami witryny (domeny)

   2. Usługi strony trzeciej
    1. Gdy wchodzą Państwo na naszą stronę internetową, www.inchcape.pl, firma Artnova będzie korzystała z usług strony trzeciej, Google Analytics, w naszym imieniu oraz dla naszych uzasadnionych interesów, aby zgromadzić standardowe informacje o użytkowaniu naszej strony internetowej, takie jak logowania z Internetu oraz szczegóły dotyczące zachowania osób nas odwiedzających. Powodem, dla którego korzystamy z tej usługi, jest możliwość uzyskania informacji na temat ilości osób odwiedzających naszą stronę internetową oraz części naszej strony, które są odwiedzane. Informacje te pomagają nam poznać sposób działania naszej strony internetowej oraz ulepszenie jej. Nikogo nie identyfikujemy i nie zezwalamy Google Analytics na (próbę zidentyfikowania) identyfikację żadnej osoby wchodzącej na naszą stronę.

    2. Na naszej stronie znajduje się zintegrowane wideo YouTube. YouTube kontroluje wszystkie informacje gromadzone poprzez oglądanie ich treści. Polityka prywatności YouTube znajduje się na stronie: www.youtube.com

    3. Media Społecznościowe

    Wszystkie informacje udzielane nam za pośrednictwem mediów społecznościowych (w tym polubienie lub obserwowanie czy inne funkcje) są kontrolowane przez sieć mediów społecznościowych.

    Na naszych stronach internetowych znajdują się linki do stron mediów społecznościowych. Obecnie używamy:

   3. Twitter, który posiada swoje własne zawiadomienie o przestrzeganiu polityki prywatności na stronie twitter.com Zalecamy zapoznanie się z ich zawiadomieniami o przestrzeganiu polityki prywatności oraz bezpośredni kontakt z nimi w razie jakichkolwiek obaw dotyczących wykorzystywanie przez nich Państwa danych osobowych.

   4. Facebook, który posiada swoje własne zawiadomienie o przestrzeganiu polityki prywatności na stronie facebook.com Zalecamy zapoznanie się z ich zawiadomieniami o przestrzeganiu polityki prywatności oraz bezpośredni kontakt z nimi w razie jakichkolwiek obaw dotyczących wykorzystywanie przez nich Państwa danych osobowych.

   5. Instagram, który posiada swoje własne zawiadomienie o przestrzeganiu polityki prywatności na stronie instagram.com Zalecamy zapoznanie się z ich zawiadomieniami o przestrzeganiu polityki prywatności oraz bezpośredni kontakt z nimi w razie jakichkolwiek obaw dotyczących wykorzystywanie przez nich Państwa danych osobowych.

  2. Kontakt

   Za pośrednictwem naszej strony internetowej mogą Państwo skontaktować się z nami na różne sposoby. Komunikacja odbywa się wewnętrznie.

   Usuwamy wszystkie formy komunikacji, które są starsze niż 3 lata

   Jednak prosimy zwrócić uwagę na poniższe:

   1. Zastosowanie może mieć także monitorowanie e-mailów i blokowanie oprogramowania, dlatego są Państwo zobowiązani do upewnienia się, czy e-mail, który nam Państwo przesyłają, jest zgodny z prawem.

   W ramach komunikacji z nami, podają Państwo również dane osobowe, których wymagamy zgodnie z naszym uzasadnionym interesem. Takie dane obejmują imię i nazwisko, adres oraz dodatkowe dane do kontaktu.

   Wszystkie dane osobowe podane w trakcie komunikacji wykorzystywane są wyłącznie do celów przeglądu takich komunikacji i prowadzenia bieżącej administracji oraz zarządzania komunikacją. Nie będziemy wykorzystywać Państwa danych osobowych w żaden nieidentyfikowalny sposób, w żadnej publikacji, bez Państwa kolejnej wyraźnej zgody.

   Usuniemy Państwa dane osobowe, gdy będziemy uważać, iż nie potrzebujemy ich już do tych celów.

   Prosimy zauważyć, że możemy mieć konieczność skontaktowania się z Państwem w sprawie aplikacji za pośrednictwem postu, e-maila lub telefonu. Prosimy informować nas na bieżąco o wszelkich zmianach w danych do kontaktu.

  3. Subskrypcja marketingu

   Jeśli jesteście Państwo klientem lub złożyliście zapytanie, macie możliwość sprzeciwu wobec otrzymywania powiadomień marketingowych w momencie gromadzenia Państwa danych osobowych. W przypadku braku odmowy, skontaktujemy się z Państwem drogą e-mailową lub telefoniczną w naszym słusznym interesie w celu promocji naszych produktów i usług właściwych dla Państwa zakupu lub zapytania. Przysługuje Państwu prawo do odmówienia otrzymywania powiadomień w dowolnym czasie poprzez kontakt z nami odnośnie szczegółów, patrz poniżej.

   Jeśli nie są Państwo klientem, ale osobą zainteresowaną naszymi produktami i usługami, umożliwimy Państwu wybór dotyczący udzielenia zgody na otrzymywanie marketingowego materiału promocyjnego, aktualizacji, przypomnień i powiadomień wraz z możliwością późniejszego wycofania takiej zgody. W przypadku udzielenia zgody, gromadzimy dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres pocztowy oraz adres e-mail) oraz dane szczegółowe dotyczące pojazdu (marka i model) w celu zapewnienia Państwu takich powiadomień. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody w dowolnym czasie. Dokładne informacje na temat wycofania zgody dostępne są poniżej.

   Gromadzimy Państwa dane osobowe w formie wydruku lub w formie elektronicznej w jednym z naszych oddziałów. W przypadku użycia wydruku, jeden z naszych pracowników w ciągu 7 dni wprowadzi ręcznie informacje do naszego systemu elektronicznego i dokona zniszczenia wydruku. Wszystkie nasze pliki elektroniczne przechowywane są na serwerze lokalnym.

   W przypadku podjęcia decyzji o zaprzestaniu otrzymywania naszych powiadomień marketingowych, mogą Państwo wycofać swoją zgodę w dowolnym czasie poprzez wypisanie się z listy mailingowej, za pomocą linka podanego w e-mailu z powiadomieniami marketingowymi lub za pośrednictwem danych kontaktowych podanych poniżej. W przypadku wycofania subskrypcji, prosimy zauważyć, iż nadal przechowujemy Państwa adres e-mail w oddzielnej bezpiecznej liście, abyśmy byli w stanie upewnić się, czy nie otrzymają Państwo naszych powiadomień marketingowych w przyszłości.

 4. Ujawnienie danych osobowych

  Zwykle nie ujawniamy danych osobowych innych niż te podane w Paragraf 2 oraz 3 powyżej. Niemniej jednak mogą wystąpić okoliczności, w których konieczne będzie udzielenie danych osobowych innych niż te przewidziane w Paragraf 2 oraz 3 powyżej. Takie dane obejmują:

  1. Gdy przepisy prawa nakładają na nas obowiązek ujawnienia informacji. Powyższe obejmuje udzielenie danych osobowych organom podatkowym oraz organom ścigania w celu prewencji lub wykrycia przestępstwa;

  2. Gdy musimy ujawnić dane osobowe w celu lub w związku z postępowaniem prawnym lub w celu uzyskania porady prawnej lub gdy ujawnienie jest niezbędne z innych przyczyn w celu ustalenia, wykonania lub obrony praw;

  3. Ujawnienie jest wymagane dla ochrony naszych interesów lub interesów innych osób (na przykład, dla zapobieżenia oszustwu);

  4. Ujawnienie jest konieczne dla ochrony Państwa istotnych interesów (np. gdy poczują się Państwo źle na naszym terenie, możemy być zmuszeni do uzyskania pomocy medycznej);

  5. Na rzecz strony trzeciej w celu świadczenia usług administracyjnych lub przetwarzania w naszym imieniu. Jeżeli takie ujawnienie jest wymagane, podejmiemy kroki w celu upewnienia się, czy strona trzecia chroni dane osobowe w sposób, w jaki my realizujemy takie zobowiązanie i powiadomimy Państwa o wszelkich zmianach w niniejszym zawiadomieniu o przestrzeganiu polityki prywatności; oraz

  6. Przyszłemu kupującemu nasze aktywa lub organizację.

 5. Zabezpieczenie danych osobowych

  Wiemy, że udzielacie Państwo danych osobowych w dobrej wierze i oczekujecie, iż będą one chronione. Jest to powód, dla którego bezpieczeństwo Państwa danych osobowych traktujemy niezmiernie poważnie. Oznacza to, iż powzięliśmy wewnętrzne środki w celu zapewnienia adekwatnej ochrony Państwa danych osobowych przez nasze systemy. Powyższe obejmuje:

  1. Prowadzenie szczególnych kategorii danych w osobnym pliku chronionym hasłem;

  2. Lokalizację wszystkich danych osobowych, którymi zarządzamy, na serwerach wewnętrznych;

  3. Zapewnienie surowej kontroli dostępu na zasadzie ścisłej potrzeby;

  4. Monitorowanie dostępu do danych osobowych; oraz

 6. Państwa Prawa

  W odniesieniu do Państwa danych osobowych przysługują Państwu określone prawa; w tym Paragrafie wyjaśniamy te prawa oraz sytuacje, w jakich można z nich skorzystać. Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o określonych prawach, prosimy o kontakt z nami .

  1. Wycofanie Udzielonej Zgody

   W przypadku udzielenia wyraźnej zgody na przetwarzanie przez nas szczególnych kategorii danych, są Państwo uprawnieni w dowolnym czasie do wycofania takiej zgody w trakcie procesu aplikacji. Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, prosimy o kontakt.

  2. Dostęp do Państwa Danych Osobowych

   Pragniemy, aby sposób wykorzystywania przez nas Państwa danych osobowych był dla Państwa w pełni zrozumiały i dogodny. Mogą Państwo skontaktować się z nami w dowolnym czasie z zapytaniem o to, czy jakiekolwiek dane osobowe na Państwa temat są przez nas przetwarzane. Jeśli faktycznie posiadamy lub wykorzystujemy Państwa dane osobowe w jakikolwiek sposób, mają Państwo prawo do dostępu do takich danych osobowych. Prosimy tylko o:

   1. Przesłanie wniosku o dostęp w formie pisemnej na adres Spółki,

   2. Zweryfikowanie swojej tożsamości; oraz

   3. Składanie takiego wniosku w sposób uczciwy i rozsądny.

   Potrzebujemy jednego miesiąca od otrzymania takiego wniosku na udzielenie odpowiedzi.

  3. Prośba o Udzielenie Dalszych Informacji

   Mamy nadzieję, iż rozumieją Państwo, iż niezmiernie trudne jest objęcie wszystkich możliwych sposobów, w które gromadzimy i wykorzystujemy dane osobowe. Staramy się być zrozumiali i szczerzy w tej kwestii; będziemy aktualizować niniejsze zawiadomienie o przestrzeganiu polityki prywatności w miarę rozwoju wykorzystywania przez nas danych osobowych. Niemniej jednak w przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie wykorzystywania przez nas Państwa danych osobowych, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy dodatkowych informacji. W razie konkretnych pytań lub konieczności wyjaśnień, prosimy o kontakt: dane kontaktowe poniżej.

  4. Prawa Dodatkowe

   Przysługują Państwu również inne dodatkowe prawa, z których mogą Państwo skorzystać. Od czasu do czasu możemy publikować politykę wyjaśniającą sposób rozpatrywania takich wniosków oraz czego mogą Państwo od nas oczekiwać w przypadku złożenia wniosku o skorzystanie z praw. Jeżeli opublikujemy taką politykę, link do niej zamieścimy w tym miejscu. W każdym przypadku możemy zwrócić się do Państwa o złożenie wniosku na piśmie na adres podany poniżej i dokonanie weryfikacji Państwa tożsamości.

   1. Przysługuje Państwo prawo do zwrócenia się o skorygowanie wszelkich nieścisłości w danych, które posiadamy na Państwa temat; w takim przypadku możemy zwrócić się do Państwa o zweryfikowanie skorygo