Menu

Proszę o kontakt
Formularz kontaktowy
Proszę wybrać temat
Proszę wybrać lokalizację
Proszę podać imię
Proszę podać nazwisko
Proszę podać nr telefonu lub email
Proszę podać nr telefonu lub email

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne

Zaznacz zgody na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, przekazanych przeze mnie danych osobowych (np. danych kontaktowych oraz danych osobowych obejmujących np. datę urodzenia oraz rodzaj prawa jazdy, hobby oraz zainteresowania) na potrzeby obsługi klienta oraz na potrzeby przekazywania wybranych informacji o produktach oraz usługach Grupy BMW jak również w celu badania rynku. IMP może również przekazywać powyższe dane niektórym spółkom zależnym**, które mogą wykorzystywać moje dane oraz kontaktować się ze mną w celach wskazanych powyżej. Informacje o aktualizacji danych mogą być udostępniane wyżej wskazanym spółkom zależnym.​​​​​​​

Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu stworzenia indywidualnego profilu klienta przy zastosowaniu procedury statystycznej. Dzięki powyższemu profilowi będę otrzymywać komunikację marketingową o odpowiedniej treści np. spersonalizowane oferty od BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz niektórych spółek zależnych* jak również niektórych partnerów handlowych oraz warsztatów (mojego preferowanego dealera, partnera, od którego dokonany został zakup samochodu bądź u którego przeprowadzone zostały wizyty serwisowe lub konsultacyjne bądź mojego regionalnego partnera). Wyrażam również zgodę na przekazanie profilu klienta przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce na rzecz niektórych spółek zależnych oraz moich partnerów handlowych i warsztatów w celach wskazanych powyżej, a wyżej wskazane spółki mogą się ze mną kontaktować i przedstawiać odpowiednie dla mnie treści. W stosownych przypadkach następujące dane przekazane przeze mnie lub wygenerowane na podstawie korzystania z produktów bądź usług BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, niektórych spółek zależnych oraz ich partnerów handlowych i warsztatów mogą być wykorzystywane na potrzeby rozwijania profilu: dane kontaktowe (np. imię i nazwisko, adres, adres e-mail); informacje uzupełniające/preferencje (np. preferowany dealer, hobby); dane identyfikacyjne (np. numer klienta, numer umowy); historia klienta (np. otrzymanie ofert, dane dotyczące zakupu pojazdu, informacje dotyczące dealera); dane dotyczące pojazdu (np. dane z aplikacji BMW Connected: przebieg, zasięg); dane z aplikacji / strony internetowej / mediów społecznościowych (np. dane dotyczące korzystania z kont internetowych myBMW lub myMINI). Pełny wykaz danych z powyższych kategorii dostępny jest online*.

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana. Za pośrednictwem poniżej wskazanych kanałów mogę również zażądać informacji o moich danych przechowywanych przez Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. i/lub BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce jak również sprostowania, usunięcia lub zablokowania moich danych osobowych. Dalsze informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi praw znajdują są w polityce prywatności dostępnej poniżej.

Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.

Strona Główna

Inchcape Wrocław

Jesteśmy tu dla Ciebie.

Inchcape Wrocław
al. Karkonoska 61
53-015 Wrocław
tel:+48 71 333 10 00
fax:+48 71 333 10 11
Salon sprzedaży BMW
poniedziałek - piątek: 8.00 - 19.00
sobota: 08.00 - 15.00
Salon sprzedaży MINI
poniedziałek - piątek: 8.00 - 19.00
sobota: 08.00 - 15.00
Serwis mechaniczny
poniedziałek - piątek: 6.00 - 20.00
sobota: 08.00 - 15.00
Serwis blacharsko-lakierniczy
poniedziałek - piątek: 8.00 - 18.00

Inchcape Wrocław

Inchcape we Wrocławiu działa przy al. Karkonoskiej od 2004 roku. W 2012 roku salon został przebudowany i dostosowany do najnowszych standardów marki. 

wroclaw_slide_1.jpg
wroclaw_slide_2.jpg
wroclaw_slide_3.jpg

W salonie prezentujemy 11 nowych i 10 używanych samochodów BMW, z uwzględnieniem elektrycznych BMW i oraz cieszących się dużym zainteresowaniem BMW M-Power. Dodatkowo, na specjalnie przygotowanym parkingu posiadamy ekspozycję 40 samochodów używanych przeznaczonych do sprzedaży. W salonie MINI prezentujemy 6 samochodów ekspozycyjnych oraz pełną gamę Akcesoriów i Lifestyle marki MINI. Oprócz samochodów nowych, przed salonem prezentujemy kolejne 10 samochodów używanych.

Na piętrze wrocławskiego salonu mieści się dział BMW Motorrad, gdzie nasi Goście mogą spotkać się zarówno z obsługą działu sprzedaży motocykli oraz akcesoriów i lifestyle, jak też z dedykowanym doradcą serwisowym. Ekspozycja motocykli mieści 10 nowych egzemplarzy w salonie, a obok pojazdów  prezentujemy bogatą ofertę ubrań i akcesoriów motocyklowych. W salonie znajduje się specjalnie przygotowana strefa Akcesoriów i Lifestyle, gdzie ofertujemy bogaty wybór artykułów z kolekcji Lifestyle

Na miejscu dysponujemy również w pełni wyposażonym autoryzowanym serwisem mechanicznym mieszczącym 14 podnośników, oraz zapraszamy do Działu Likwidacji Szkód Komunikacyjnych. Każdego dnia na naszych Klientów czeka zespół doświadczonych doradców serwisowych odpowiedzialnych za obsługę serwisu samochodów BMW i MINI.

×
Sprzedaj swój samochód.
Wyceń online