Formularz kontaktowy
Twoja wiadomość
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym terminie.
* Pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne
Zaznacz zgody na komunikację marketingową
Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, przekazanych przeze mnie danych osobowych (np. danych kontaktowych oraz danych osobowych obejmujących np. datę urodzenia oraz rodzaj prawa jazdy, hobby oraz zainteresowania) na potrzeby obsługi klienta oraz na potrzeby przekazywania wybranych informacji o produktach oraz usługach Grupy BMW jak również w celu badania rynku. IMP może również przekazywać powyższe dane niektórym spółkom zależnym**, które mogą wykorzystywać moje dane oraz kontaktować się ze mną w celach wskazanych powyżej. Informacje o aktualizacji danych mogą być udostępniane wyżej wskazanym spółkom zależnym.​​​​​​​
Pocztą elektroniczną*
Telefonu/SMS*
za pośrednictwem komunikatorów (np. aplikacje serwisowe)
za pośrednictwem samochodowych systemów komunikacji (o ile są obsługiwane).
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych przez Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. na rzecz BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, ul. Wołoska 22A, 02-675 Warszawa oraz na przetwarzanie i wykorzystywanie przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce moich danych oraz kontaktowanie się ze mną w wyżej wskazanych celach. BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce może również przekazywać powyższe dane niektórym spółkom zależnym* jak również niektórym partnerom handlowym oraz warsztatom (mojemu preferowanemu dealerowi lub partnerowi, od którego dokonany został zakup samochodu bądź u którego przeprowadzone zostały wizyty serwisowe lub konsultacyjne bądź mojemu regionalnemu partnerowi), którzy mogą wykorzystywać moje dane oraz kontaktować się ze mną w celach wskazanych powyżej. Informacje o aktualizacji danych mogą być udostępniane wyżej wskazanym spółkom zależnym.
Chcę również otrzymywać spersonalizowane oferty produktów i usług Grupy BMW wybrane z oferty BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce na podstawie moich osobistych preferencji i zachowań, również w związku z korzystaniem z produktów bądź usług
Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu stworzenia indywidualnego profilu klienta przy zastosowaniu procedury statystycznej. Dzięki powyższemu profilowi będę otrzymywać komunikację marketingową o odpowiedniej treści np. spersonalizowane oferty od BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz niektórych spółek zależnych* jak również niektórych partnerów handlowych oraz warsztatów (mojego preferowanego dealera, partnera, od którego dokonany został zakup samochodu bądź u którego przeprowadzone zostały wizyty serwisowe lub konsultacyjne bądź mojego regionalnego partnera). Wyrażam również zgodę na przekazanie profilu klienta przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce na rzecz niektórych spółek zależnych oraz moich partnerów handlowych i warsztatów w celach wskazanych powyżej, a wyżej wskazane spółki mogą się ze mną kontaktować i przedstawiać odpowiednie dla mnie treści. W stosownych przypadkach następujące dane przekazane przeze mnie lub wygenerowane na podstawie korzystania z produktów bądź usług BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, niektórych spółek zależnych oraz ich partnerów handlowych i warsztatów mogą być wykorzystywane na potrzeby rozwijania profilu: dane kontaktowe (np. imię i nazwisko, adres, adres e-mail); informacje uzupełniające/preferencje (np. preferowany dealer, hobby); dane identyfikacyjne (np. numer klienta, numer umowy); historia klienta (np. otrzymanie ofert, dane dotyczące zakupu pojazdu, informacje dotyczące dealera); dane dotyczące pojazdu (np. dane z aplikacji BMW Connected: przebieg, zasięg); dane z aplikacji / strony internetowej / mediów społecznościowych (np. dane dotyczące korzystania z kont internetowych myBMW lub myMINI). Pełny wykaz danych z powyższych kategorii dostępny jest online*.
Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody
W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana. Za pośrednictwem poniżej wskazanych kanałów mogę również zażądać informacji o moich danych przechowywanych przez Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. i/lub BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce jak również sprostowania, usunięcia lub zablokowania moich danych osobowych. Dalsze informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi praw znajdują są w polityce prywatności dostępnej poniżej.
Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym*
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000215843, NIP: 5262782779, REGON: 015790996, tel. 660-780-470, adres e-mail zgody@bmw-imp.pl
W razie wyrażenia zgody na udostępnienie danych do BMW Vertriebs GmbH Sp. z o. o. Oddział w Polsce i przetwarzanie w celach marketingowych administratorem twoich danych będzie:
BMW Vertriebs GmbH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie („BMW Polska”) pod adresem ul. Wołoska 22A, 02-675 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000363068, NIP: 1070016886, REGON: 142552844, tel.885-269-269 (do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com
Biuro Informacji Klienta BMW
Transcom WorldWide Poland sp. z.o.o.
Wyszyńskiego 1, 10-457, Olsztyn
tel.885-269-269(do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com
Do czego będziemy używać Twoich danych osobowych?
Dane będziemy przetwarzać w celu realizacji umowy, a w razie wyrażenia zgody w celach marketingowych produktów i usług oferowanych przez IMP z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej, a jeżeli wyrazisz taką zgodę, także w celu marketingu podmiotów trzecich lub w ramach badań rynkowych (wyłącznie w zakresie na jaki się zgodzisz). Pamiętaj jednak, że możemy przetwarzać Twoje dane w celu prawnie uzasadnionego interesu IMP.
Jak cofnąć zgodę?
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym lub umownym oraz nie stanowi warunku zawarcia umowy. Można wyrazić zarówno wszystkie zgody lub niektóre z nich, jak i nie wyrazić żadnej. W każdej chwili możesz cofnąć każdą zgodę w związku z przetwarzaniem danych osobowych bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wystarczy wysłać e-mail, zadzwonić lub przesłać wiadomość pocztą tradycyjną na wskazane powyżej dane kontaktowe. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do naszej wiadomości. Cofnięcie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Twoich danych przed tym czynem, tzn. do momentu cofnięcia zgody przetwarzanie Twoich danych jest legalne.
Na jakiej podstawie będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe?
Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora, tj. np. marketing bezpośredni swoich produktów i usług. W innych celach podstawą przetwarzania będzie w szczególności zawarta umowa albo wyrażona przez Ciebie zgoda.
Czy możemy udostępnić Twoje dane?
Twoje dane możemy ujawnić odbiorcom, w postaci firm z nami współpracujących i wykonujących zadania na nasze zlecenie i naszą rzecz. W takim przypadku zawarta jest z tymi podmiotami umowa zapewniająca bezpieczeństwo Twoich danych. Z uwagi na to, iż podmioty te często się zmieniają, nie jesteśmy w stanie przedstawić ich kompletnej listy, jeśli chcesz wiedzieć z kim współpracujemy aktualnie, zawsze można o to zapytać.
Co możesz zrobić z przekazanymi nam danymi?
Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, a także przenieść je do innego administratora danych.
Do kiedy będziemy przechowywać Twoje dane?
Dane przetwarzane na podstawie zgody będziemy przetwarzać do czasu wycofania przez Ciebie zgody. Jeżeli dane będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego celu administratora (tj. marketing własnych produktów lub usług ) to jedynie do czasu wniesienia sprzeciwu.
Gdzie możesz skierować skargę na przetwarzanie danych?
Obecnie takie skargi kierować można do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że wkrótce właściwym organem nadzorczym w tej kwestii może być Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Czego nie będziemy robić z Twoimi danymi?
Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu (np. profilowaniu), które wywołuje wobec Ciebie skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Ciebie wpływa, niemniej jednak korzystamy z plików cookies oraz innych systemów rejestrujących ruch na naszych stronach internetowych.
Kontakt do Inchcape Motor Polska:
tel. 660-780-470, adres e-mail: zgody@bmw-imp.pl, www.bmw.pl/dealerzy**
Kontakt do obsługi klienta BMW:
​​​​​​​+48 885 269 269, info.bmw.pl@bmw.com, www.bmw.pl/legaldisclaimer*

* www.bmw.pl/legaldisclaimer
** www.bmw.pl/dealerzy
Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.
Czy chciałbyś pomóc
w polepszeniu naszej strony
Ankieta zajmie mniej niż 60 sekund.
Tak
Nie
Oceń naszą stronę
Jak ogólnie oceniasz wrażenia z wizyty na stronie?
Żle
Doskonale
Czy znalazłeś/aś poszukiwane informacje?
Tak Nie
Czy po dzisiejszej wizycie poleciłbyś/poleciłabyś naszą stronę rodzinie lub znajomym?
Zdecydowanie nie
Zdecydowanie tak
Jaki jest tego powód?
Dziękujemy!
że podzieliłeś się z nami swoją opinią.
Dalej
Oceń nas
detailing 1.jpg

Wyzwanie

 

Karoseria Twojego samochodu jest narażona na wiele zanieczyszczeń takich jak: soki z drzew, promieniowanie UV, kwaśne deszcze czy detergenty.
Aby temu zapobiec, a Twój samochód wyglądał jak nowy, potrzebuje on użycia dodatkowej ochrony - Systemu Ochrony Pojazdów GardX. 
Unikniesz nie tylko zniszczenia lakieru, ale ochronisz wnętrze pojazdu, od przypadkowego zabrudzenia.

detailing 2.png

Korzyści ze stosowania GardX

 

  • Pomaga utrzymać wysoki połysk karoserii, dzięki czemu samochód nawet po wielu myciach wygląda jak z salonu;
  • Chroni lakier i wnętrze;
  • Zwiększa wartość odsprzedaży samochodu w przyszłości;
  • Poprawia bezpieczeństwo i widoczność w czasie jazdy podczas opadów atmosferycznych;
  • Jest zatwierdzony według brytyjskiej normy ISO 2812-5:2007

 

Oferuje możliwość transferu gwarancji na lakier, skórę i tkaniny*

 

* Przeniesienie gwarancji wiąże się z opłatą administracyjną
detailing 3.jpg

Rozwiązanie

 

To nie wosk, to bariera ochronna!


Współczesne woski nie są wytrzymałe, każde mycie samochodu przy użyciu silnego detergentu zmywa ochronny wosk.
Dzięki systemowi ochrony GardX utrzymasz ochronę lakieru przed zanieczyszczeniami i połysk, który nie zniknie po wielu myciach.
System ochrania wnętrze pojazdu, zabezpiecza jego skórę, tapicerkę a także dywaniki przed zabrudzeniami. GardX zapewni ochronę samochodu, która korzystnie wpłynie na jego wartość w przyszłości.

Detailing.jpg

Dodatkowe korzyści


Ochrona szkła Glass Guard - Przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa prowadzenia pojazdu dzięki nałożonej na przednią szybę powłoce odpychającej wodę, która sprawia, że krople deszczu przyjmują postać aerodynamicznie spływających perełek. Pole widzenia kierowcy poprawia się diametralnie, gdyż szyba jest wolna od deszczu, śniegu, soli, brudu, owadów i osadów. Glass Guard nadaje się do wszystkich powierzchni szklanych.

Ochrona opon Tyre Guard - Jeżeli jedna z opon zostanie przebita, GardX ma rozwiązanie. Wystarczy połączyć Tyre Guard z zaworem opony i wcisnąć dozownik, a Tyre Guard napompuje i uszczelni przebitą oponę. Szybka, bezpieczna i prosta tymczasowa naprawa.

Usuwanie ptasich odchodów: GardX Bird Dropping Remover - Ptasie odchody są nie tylko nieestetyczne i niehigieniczne, jeżeli nie zostaną szybko usunięte, z powodu swoich żrących właściwości mogą uszkodzić lakier. GardX Bird Dropping Remover zmiękcza i neutralizuje odchody, umożliwiając ich szybkie i łatwe usunięcie. Bird Dropping Remover przywraca ochronę zagrożonej powierzchni.

System ochrony pojazdów GardX został zatwierdzony brytyjską normą: EN ISO 2812-5:2007 oraz jest przeznaczony do sprzedaży i aplikacji jedynie u autoryzowanych Dealerów.              
Zawartość pakietu produktów do pielęgnacji, które Klienci zabierają do domu, może się różnić.

detailing 5.jpg

Ochrona wnętrzaOchrona przed plamami Stain Guard - Stain Guard to nowoczesny środek pokrywający każde włókno tkaniny niewidoczną barierą chroniącą przed plamami płynów, brudem, tłuszczem, olejem i innymi zabrudzeniami. Rozlane płyny przenikają bezpośrednio przez splot, nie powodując plam, albo przyjmują postać perełek, które można usunąć przy użyciu czystej szmatki lub odkurzacza.


Ochrona skóry Leather Guard - W przypadku skórzanej tapicerki, ekskluzywne produkty GardX do skóry pomogą chronić ją przed plamami, brudem i zaciekami, jednocześnie nawilżając ją, dzięki czemu skóra zachowa jędrność i nowy wygląd.

Autoryzowany Serwis Inchcape Poznań
Autoryzowany Serwis Inchcape Warszawa
Autoryzowany Serwis Inchcape Wrocław
Kontakt
Inchcape Poznań
ul. Wschodnia 9
62-080 Swadzim
tel: +48 61 641 46 46
fax: +48 61 641 46 66
Pokaż na mapie
Serwis mechaniczny
poniedziałek - piątek: 08.00 - 19.00
sobota: 09.00 - 15.00
Serwis blacharsko-lakierniczy
poniedziałek - piątek: 08.00 - 19.00
Kontakt
Inchcape Warszawa
al. Prymasa Tysiąclecia 64
01-424 Warszawa
tel: +48 22 533 35 00
fax: +48 22 533 35 05
Pokaż na mapie
Serwis mechaniczny
poniedziałek - piątek: 07.00 - 20.00
sobota: 09.00 - 16.00
Serwis blacharsko-lakierniczy
poniedziałek - piątek: 08.00 - 19.00
Kontakt
Inchcape Wrocław
al. Karkonoska 61
53-015 Wrocław
tel: +48 71 333 10 00
fax: +48 71 333 10 11
Pokaż na mapie
Serwis mechaniczny
poniedziałek - piątek: 08.00 - 19.00
sobota: 08.00 - 15.00
Serwis blacharsko-lakierniczy
poniedziałek - piątek: 08.00 - 19.00